مستر چاپچی
ثبت نام | ورود

سوالات متداول

سوالات مرتبط با مشکلات ثبت نام یا ورود به سیستم

+ پس از ثبت نام، کلمه رمز ورود به سایت را دریافت نکرده ام

کلمه رمز ورود به سایت، یک پین کد 5 رقمی است که به صورت پیامک و ایمیل در زمان ثبت نام برای شما ارسال می شود.
- در صورتی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را به صورت کامل مسدود کرده باشید، این پین کد برای شما ارسال نخواهد شد.
- در صورت عدم مشاهده ایمیل حاوی پین کد ورود به سیستم در پوشه Inbox، حتما پوشه Spam یا Bulk خود را چک کرده و برای برای دریافت منظم ایمیل های مسترچاپچی، گزینه Not Spam را انتخاب کنید.

+ در صورت فراموشی کلمه رمز چگونه می توانم رمز جدید دریافت کنم؟

مسترچاپچی از روش های به روز حفاظت اطلاعات کاربران استفاده می کند. در صورت فراموشی کلمه رمز، ما قادر به مشاهده رمز شما در مسترچاپچی نخواهیم بود. به همین دلیل،  در صورت فراموشی کلمه رمز می توانید از قسمت «کلمه عبور خود را فراموش کرده ام» درخواست کلمه رمز جدید نمایید. یک پین کد 5 رقمی جدید برای حساب کاربری شما در نظر گرفته خواهد شد که پس از ورود با این پین کد، می توانید کلمه رمز جدید برای خود تعریف کنید.

سوالات مرتبط با پرداخت

+ به چه روش هایی می توانم مبلغ سفارش خود را پرداخت کنم؟

برای پرداخت هزینه سفارش در مسترچاپچی، دو روش پرداخت مستقیم آنلاین و کسر از اعتبار در نظر گرفته شده است. در حالت پرداخت آنلاین، مبلغ سفارش به صورت دقیق به درگاه پرداخت آنلاین منتقل شده و پس از وارد کردن شماره کارت، رمز اینترنتی و CVV2 هزینه سفارش از حساب شما کسر خواهد شد.

در صورت تمایل به پرداخت با کسر اعتبار، باید موجودی اعتبار شما در مسترچاپچی بیشتر از مبلغ سفارش باشد. در صورت تمایل می توانید اعتبار خود را افزایش دهید.